Oferta pracy: Menadżer Sprzedaży ds. Wadiów

Nazwa stanowiska: Menadżer Sprzedaży ds. Wadiów
Nr ref: 01/09/2016

ZAKRES ZADAŃ:

  • rozwijanie sieci sprzedaży wadiów w województwie zachodniopomorskim;
  • realizowanie planów sprzedażowych poprzez aktywne pozyskiwanie klientów w zakresie wadiów;
  • aktywny udział w opracowywaniu polityki sprzedaży wadiów;
  • przestrzeganie określonych standardów działań I procedur istniejących w Spółce;
  • profesjonalne reprezentowanie interesów Spółki podczas spotkań biznesowych I promocyjnych;;
  • inne zadanie dedykowane obszarowi sprzedaży wadiów, zlecone przez przełożonego.

OCZEKUJEMY:

  • samodzielności w realizacji powierzonych zadań;
  • potwierdzonego rezultatami doświadczenia w sprzedaży produktów finansowych;
  • biegłego posługiwania się językiem polskim;
  • wysokiego poziomu kompetencji miękkich, w szczególności komunikatywności i sumienności;
  • zorientowania na cel i wynik sprzedażowy;
  • mobilności (prawo jazdy kat. B) oraz dyspozycyjności;
  • biegłej znajomości środowiska MS Office;
  • przedsiębiorczości w działaniu.

OFERUJEMY:

  • bezpośrednia współpraca z Zarządzem Spółki;
  • wsparcie zespołu sprzedaży w realizowaniu wyznaczonych celów;
  • organizowanie pracy w ramach samodzielnego stanowiska
  • współpracę w oparciu o kontrakt menadżerski bądź umowę cywilno-prawną począwszy od października 2016 roku;
  • atrakcyjne wynagrodzenie plus premia za wypracowane wyniki;
  • narzędzia niezbędne do wykonywania zadań na stanowisku;
  • wsparcie merytoryczne podczas wdrożenia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV+ list motywacyjny

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.